گروه چهارسو در سال ۱۳۸۴ در زمینه طراحی داخلی [دکوراسیون داخلی ، معماری داخلی] در شهر زیبای شیراز شروع به فعالیت نمود . طراحی فضاهای مسکونی ، اداری و تجاری بخشی از فعالیت های چهارسو می باشد . در کنار طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون و معماری داخلی فروش مواد و مصالح مورد نیاز اجرای دکوراسیون داخلی بخشی از فعالیت های چهارسو بوده است .

– نمایندگی انحصاری محصولات دکوراسیون مدولار SYSTEM-4 سوییس در استان فارس
– نمایندگی انحصاری محصولات دکوراسیون مدولار BALTON آلمان در استان فارس

دکوراسیون مدولار سیستم 4 سوییسچهارسو علاوه بر فعالیت در بخش طراحی داخلی در بخش هنر ART نیز فعالیت جدی و قابل توجهی داشته است . اخذ مجوز گالری چهارسو از اداره ارشاد اسلامی شیراز و برگزاری چندین نمایشگاه و جشنواره هنری چهارسو و فروش محصولات هنری در دکوراسیون در شهر شیراز بخشی از فعالیت های هنر و دکوراسیون چهارسو می باشد .

در سال ۱۳۹۴ اولین مجموعه محصولات مستقل در دکوراسیون داخلی در چهارسو طراحی و تولید گردید .مبلمان ، آباژور و محصولات روشنایی ، صندلی ، تابلوهای نقاشی هنری و دکوراتیو ، کوسن و میز و سایز ملزومات دکوراسیون داخلی بخشی از محصولات با نام تجاری چهارسو می باشد . گروه چهارسو با عقد قرارداد با گروه ایران دکو IRANDECO (اولین فروشگاه تخصصی دکوراسیون داخلی در ایران) محصولات خود را به صورت آنلاین از طریق فروشگاه دکوراسیون ایران دکو برای فروش عرضه خواهد کرد .